Домашня їжа по сусідству

X
Якщо сумніваєтеся щодо першої покупки - зателефонуйте кухареві, зробіть тестову покупку невеликої кількості, щоб не витрачати багато грошей і ви отримаєте повну інформацію і про кухаря, і про страву.
X

авторизація

Для отримання контактів кухаря Вам необхідний авторизуватися

 

Кращі страви

Фантазія кухарів безмежна! І в цьому ви можете переконатися, переглядаючи сотні оголошень на нашому ресурсі. Майстри-кулінари використовують власні оригінальні домашні рецепти. В їх різноманітному меню - перші і другі страви, салати і закуски, десерти і випічка, страви для здорового, дієтичного і вегетаріанського харчування, консервація і копчення, суші і піца, домашні сири і охолоджені напівфабрикати, а також інші смачні і корисні страви і готові продукти.

Як це працює?

вибирайте виконавця

1. Виберіть страву та виконавця

На сайті доступні різні варіанти пошуку. Через віконце пошуку у верхній частині сторінки ви можете знайти страву або готовий продукт по його назві. На карті ви можете шукати найближчих до вас кулінарів. Ви також можете впорядкувати страви по категорії і місту - отримаєте перелік оголошень зі стравами і додатковою інформацією (ціна, вага, складові, контакти ...).

Зв'язуєтеся з виконавцем

2. Зв'яжіться з виконавцем

Обрали страву - зв'яжіться з кулінаром і обговоріть умови (час, доставка, оплата, складові, спосіб приготування). Все це потрібно уточнити у кухаря до розміщення замовлення.
Зверніть увагу на те, що деякі страви потрібно замовляти завчасно!

насолоджуєтеся замовленням

3. Отримайте замовлення та насолоджуйтесь вибором

Вам не потрібно думати про те, що приготувати на вечерю, як знайти на це час і як уникнути набридливої ​​рутини.

Ви отримуєте смачну різноманітну їжу в максимально короткі терміни, за помірними цінами, а найголовніше - домашню!


Особистий контакт між кулінаром і покупцем визначає особливе ставлення до приготування страви - це стосується і вибору продуктів, і способу приготування, і особистих переваг клієнта. Адже кожна страва - це його власне обличчя і його особиста репутація, а задоволені постійні клієнти - це не тільки моральне задоволення, але і постійні замовлення.
Наш безкоштовний сервіс допомагає цінителям домашньої їжі знайти свого особистого кулінара, а кулінарам - вдячних клієнтів.

Приєднуйтесь і насолоджуйтесь!